צאו איתנו לדרך חדשה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  הלוואה כנגד קרן פנסיה

  הלוואה מקרן פנסיה

  כולנו היינו רוצים לחיות בתחושה שיש לנו כסף לכל דבר שדרוש לנו. אנחנו הרי עובדים קשה לאורך שנים רבות וזו זכותנו הלגיטימית. עם זאת, בפועל אנחנו רואים שזה לא כל כך פשוט. בפועל אנשים רבים מגיעים למצב כלכלי שבו, בלי עזרה, הם לא יוכלו להתקיים. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים על הלוואה כנגד קרן פנסיה, שכן יש מקרים שבהם הלוואה שכזו היא כמעט האפשרות היחידה. תוהים מה יתאים לכם וזקוקים לעזרה בקבלת ההחלטה הנכונה? התקשרו עוד היום אל חברת ריסטרט, כי כאן תוכלו להבטיח שאתם בידיים טובות ושאתם בוחרים את הדרך הנכונה עבורכם.

  מתי הלוואה כנגד קרן פנסיה יכולה להתאים לכם?

  באופן כללי, אנשים שרוצים לקחת הלוואה, ילכו כמעט תמיד לבנק. הם ישבו עם הפקיד, ידברו איתו וינסו להבין מה יש לו להציע. עם זאת, יש מקרים שבהם הבנק פשוט יסרב או יציע הלוואות לא ריאליות. למשל, כאשר ללקוח יש BDI שלילי, ומבחינת הבנק מדובר על לקוח לא טוב ולא אמין. לכן במצבים כאלה, כמו במצבים רבים אחרים, הלוואה כנגד קרן פנסיה היא אפשרות ששווה לבדוק. הלוואה כזאת לרוב ניתנת גם בתנאים טובים, שכן אחרי הכול, הכסף כבר קיים והוא פשוט מיועד לפנסיה.

  למה חשוב להתייעץ עם המומחים בנוגע להלוואות כנגד פנסיה?

  בין אם ברור לכם שאתם רוצים לקחת הלוואה כנגד קרן פנסיה ובין אם אתם רוצים לדעת עוד על האפשרות הזאת, כדאי שתשקלו את הצעדים שלכם. למרות שתוכלו לקרוא היום אונליין הרבה מאוד מידע אודות הלוואות שונות, זה לא תמיד מה שיעזור לכם לבחור את ההלוואה הנכונה לכם. לכן כדאי שתפנו אל אנשי המקצוע המומחים שיוכלו לעזור לכם בדרכים שונות בכל מה שקשור להתנהלות הפיננסית שלכם. חברת ריסטרט היא הכתובת הנכונה, שכן מדובר על חברה שנותנת לכל הלקוחות שלה מעטפת פיננסית מלאה. החברה עוזרת בבדיקת נתוני אשראי, הסרת רישום BDI שלילי, קבלת כרטיסי אשראי ועוד. ליצירת קשר אתם מוזמנים לחייג כבר עכשיו למספר: 050-584-0719, כי למה שלא תטפלו עוד היום בהלוואה הדרושה לכם?

  הלוואה מקרן פנסיה

  הלוואה מקרן הפנסיה

  בלי ששמתם לב איך זה קרה, אתם כבר לא בשליטה על המצב הכלכלי שלכם? למרות כל הניסיונות ולמרות שאתם עובדים מאוד קשה, בפועל זה לא קורה? אם כך, טבעי שעכשיו זה יהיה הרגע שבו תחשבו על האפשרות של הלוואה. יחד עם זאת, נשאלת השאלה הטבעית, איזו הלוואה כדאי לקחת? יתרה מכך, לא תמיד יש לנו הרבה אפשרויות. מה עושים, למשל, אם אנחנו ניגשים לבנק לבקש ממנו הלוואה אך מקבלים תשובה שלילית? חשוב לדעת: הלוואה מקרן הפנסיה זו יכולה להיות אפשרות טובה, וחברת ריסטרט תעזור לכם להבין מה זה אומר ולמה זה כדאי.

  מתי הלוואה מקרן הפנסיה זו ההלוואה הנכונה?

  לכל אחד מאתנו יש קרן פנסיה והמטרה שלה היא לממן את חיינו ביום שבו נפסיק לעבוד. יחד עם זאת, יש מצבים שבהן קרן הפנסיה הזאת היא הדרך היחידה שלנו לממן את מה שאנחנו צריכים כאן ועכשיו. לכן, במצבים כאלה, טוב לדעת שהאפשרות של הלוואה מקרן הפנסיה קיימת. בעזרת הלוואה כזאת לא תצטרכו לוותר על מה שרציתם, בין אם זה מימון לרכש חדש ובין אם זה כל דבר אחר. לא תמיד התשובה של הבנק היא התשובה הסופית עבורכם, שכן היום קיימות עוד ועוד אפשרויות גם למי שהבנק עצמו אמר לו "לא".

  החשיבות של עזרה מקצועית בכל הנוגע להלוואות

  בין אם אתם חושבים על הלוואה מקרן הפנסיה כי שמעתם על כך ממישהו ובין אם אתם רוצים לדעת איזה אפשרויות עומדות בפניכם. חברת ריסטרט היא הכתובת שלכם. חברת ריסטרט מסייעת ללקוחות שלה ברמות שונות ובעזרת מעטפת של פעולות. החברה עוזרת, למשל, במחיקת BDI שלילי ובפתיחת דף חדש מול כל הגופים הפיננסיים שצריך. החברה מנתחת את צרכי הלקוח ומלווה אותו יד ביד עד הרגע שבו הוא מתחיל מחדש. לכן, בין אם אתם מתעניינים באפשרות של קבלת הלוואה שהבנק עצמו לא נותן לכם ובין אם אתם רוצים לקבל כרטיס אשראי, פנו אל הטובים ביותר בתחום. החברה זמינה עבורכם בכל עת במספר: 050-584-0719, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם יוצרים קשר?

  שתפו את הפוסט עם חברים

  צאו איתנו לדרך חדשה

  אנו מברכים אתכם על קבלת ההחלטה לפנות לריסטרט לקבלת הלוואה ויעוץ! לפניכם מספר שאלות מקיפות לניתוח העבר האשראי, בתשובותיכם תעזרו לנו לבחון את האפשרות לתיקון ה BDI ולקבלת זכאות להלוואה   האם סורבת לקבלת הלוואה?

   האם יש ברשותך חסכונות פנסיונים?
   (ק.פנסיה\גמל\השתלמות)

   האם קיימים חובות\עיקולים פעילים?

   האם נפתחו לך תיקים בהוצל"פ\הגבלה בבנק\
   עברת הליך פש"ר ב 3 שנים האחרונות?

   האם יש ברשותך כרטיס אשראי עם מסגרת?

   האם יש בבעלותך נכס שרשום על שמך?

   האם סורבת לקבלת משכנתא בשנה האחרונה?

   לצירוף דוח נתונים

   אנחנו צעד אחד קדימה בדרך להפוך את חיווי האשראי לחיובי!
   יועץ אשראי מטעם חברת ריסטרט יחזור אליכם לשיחת יעוץ
   ללא עלות ויעבור איתכם על התשובות שמסרתם לנו ויתן לכם
   מענה כיצד נוכל לפעול על מנת להיפרד
   מהעבר השלילי - אחת ולתמיד!"

   ריסטרט נושאת את חותם האמינות של D&B
   ותמשיך להוביל את השוק באיתנות פיננסית

   שאלתם? ענינו!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני אשראי?

   המונח ‘בדיקת BDI’ מטעה ומבלבל משום שניתן לחשוב שיש לך בעיה ב- BDI, למרות שהמצב אינו כזה כלל וכלל!

   למעשה, במקום לשאול "איך לבדוק BDI" היה צריך לשאול "איך לבדוק את נתוני האשראי שלי". הסיבה לבלבול נעוצה בעבר. במשך שנים רבות אספה BDI נתוני אשראי של אנשים פרטיים.

   באפריל 2019, שינה בנק ישראל את חוקי המשחק עם כניסתו לתוקף של חוק נתוני אשראי חדש.

   ניתן לקרוא עוד בבלוג שלנו.

   מהו דו"ח ריכוז הנתונים - ולמה הוא כל כך חשוב?

   דוח ריכוז נתונים או דוח אשראי צרכני הינו “גיליון התנהגות פיננסי” הכולל בתוכו מידע מפורט מהעבר אשר מסתמך על הנתונים הנאגרים במערכת נתוני האשראי של בנק ישראל במסגרת החוק החדש.

   בעבר, המידע לא היה נגיש לאנשים פרטיים, אך היום אין זה המצב. זכות של כל אדם להנפיק דוח אחד בשנה קלנדרית (מ – 1 בינואר) ללא עלות ולבדוק את הנתונים שדווחו לגביו.

   דו"ח ריכוז נתונים מציג את המידע אשר נאסף ממקורות המידע השונים ומשתנה בהתאם למאפייני פעילות האישית של כל אזרח.

   ניתן להנפיק את הדו"ח מהאזור האישי באתר של בנק ישראל ולהעביר אלינו למייל  info@r-str.co.il

   לצורך שיחת סקירה ובדיקת זכאות כדי שנדע – אם גם אתם זכאים למחיקה של נתונים שליליים!

   ניתן לקרוא עוד על דו"ח ריכוז הנתונים בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מהו חוק נתוני האשראי החדש?

   חוק נתוני האשראי החדש של בנק ישראל נכנס לתוקפו ב – 12.4.2019 ובעצם הגדיר מחדש את האופן בו נאסף המידע הפיננסי לגבי כל אזרח במדינת ישראל.

   המטרה העיקרית של חוק היא להגדיל את התחרות בין הבנקים ע"י כך שבנוסף למידע השלילי כעת גם יאסף מידע חיובי שיתן תמונת מצב יותר מקיפה אודות מבקש האשראי ויעודד מוסר תשלומים חיובי.

   למד\י עוד אודות השינוי בחוק נתוני אשראי בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מה הן הזכויות שלי כלקוח?
   1. קבלת דו"ח ריכוז נתונים אחת לשנה קלנדרית ללא עלות
   2. זכאות להגבלת מסירה של נתוני אשראי – כל אזרח זכאי להחליט עם אילו גופים ברצונו לחלוק את נתוני האשראי שלו.
   3. זכאות להפסקת איסוף נתוני אשראי – זכותו של כל אזרח לבקש להפסיק לאסוף עליו נתוני אשראי לצמיתות בהתאם לתקנות החדשות שבחוק.

   ** קיים סיכון ממשי לגרימת נזק בלתי הפיך בנקיטת פעולות ואנו ממליצים בחום להתייעץ עם בעל מקצוע לפני שמתחילים בתהליך!

   ניתן לקרוא עוד אודות הזכויות שלי כלקוח באתר הרשמי של בנק ישראל.

   מהו חיווי אשראי?

   חיווי אשראי הוא המלצה ברמת הכן\לא (נקרא גם Go\no Go).

   כאשר אתם פונים לגוף פיננסי בבקשה לאשראי, מה שיקרה באופן אוטומטי הוא שתתבצע פניה ללשכת האשראי לצורך משיכת נתוני האשראי שלכם.

   קיימים מספר נתונים מובהקים המעידים על אי עמידה בפרעון תשלומים אשר מובילים לחיווי אשראי שלילי, חלקם ניתנים לטיפול מיידי אך בחלק מהמקרים נאלץ להמתין 3 שנים ממועד הסגירה עד שהחיווי עצמו יהפוך להיות חיובי.

   קרא\י עוד על חיווי אשראי בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?

   בין אם אתם מעוניינים בהלוואה, כרטיס אשראי, מימון לרכב או במשכנתא – לחיווי אשראי חיובי יש משקל חשוב ובלתי נפרד מהשלמת התהליך, הגוף הפיננסי שאליו אתם פונים אינו מכיר אתכם ומסתמך בעיקר על ההמלצה של לשכת האשראי האם אתם נחשבים לווים בטוחים.

   מה זה דירוג אשראי?

   דירוג אשראי הוא ציון בין 0 ל-1,000 הניתן לכל אזרח במדינת ישראל המעיד על היקף האשראי המגיע לו,בדירוג נלקחת בחשבון ההסטוריה הפיננסית, האובליגו (סך ההתחייבויות) ובהכרח האופן בו הוא מתנהל היום מבחינת ניצול מסגרת והתנהלות ביחס לשאר האוכלוסיה.

   דירוג האשראי משפיע באופן ישיר על התנאים וגובה הריבית אותה נאלץ לשלם וכמו כן ואת יכולת המיקוח שלנו מול הגופים הפיננסים.

   חברת ריסטרט - מי אנחנו?

   חברת ריסטרט קמה ונוסדה כדי לתת מענה לכל מי שמצא עצמו נתקל בסירוב מול הגופים הפיננסים הנותנת פתח לצאת לדרך חדשה ומספקת פתרונות אשראי יעילים ואפקטיביים בהתאם לחוק נתוני האשראי החדש של בנק ישראל.

   חברתנו מספקת שירותים פיננסים מקיפים בהתאם לצרכים של הלקוח בעזרת שורה של יועצים פיננסים המתמחים בתחום האשראי, תוך מתן דגש על שירותיות,שקיפות ומקצועיות לכל אורך התהליך.

   את חברתנו מלווה בשיתוף פעולה מלא משרד עו"ד המתמחה בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל. כל זאת על מנת לאפשר קבלת מעטפת מלאה ללקוחות שלנו כדי שבסוף התהליך באמת תוכלו להגיד בלב שלב – זמן לצאת לדרך חדשה!

   איך אתם עושים את זה?

   החל מכניסתו של חוק נתוני האשראי החדש והשינוי בתקנות – שמטרתן להקל על האזרחים במדינה, מוערך כי מעל 65% מהאוכלוסיה יכולים לשפר את דירוג האשראי ולהפוך את חיווי האשראי לירוק – חיובי.

   ניתן לתקן מידע בעקבות דיווח שגוי שאינו תואם את החוק החדש או בגלל שהנתונים לא עדכניים ו\או חמורים מספיק.

   הכל מתחיל בבדיקת זכאות קצרה ללא עלות. מכאן השאירו את העבודה הקשה לצוות היועצים שיקשיב וידע לאתר את המקומות בהם ניתן לשפר את דירוג האשראי ולאפשר לכם התחלה מחדש!

   כמה זה עולה לי?

   השירות נקבע בהתאם למורכבות התיק ומסתמך בעיקר על דו"ח ריכוז הנתונים העדכני שלכם ב-3 שנים האחרונות.

   בדיוק בגלל זה הבדיקה שלנו היא חינמית לחלוטין – ללא עלות וללא התחייבות.

   בתום הבדיקה, במעמד שיחת היעוץ תינתן הצעת מחיר מדויקת ללקוח, במידה ואנחנו באמת יכולים להתחייב לנקות את המידע השלילי.

   חשוב לציין כי התשלום מתבצע אך ורק כנגד הצלחה!

   האם אני יכול לפנות לבנק ישראל בעצמי?

   התשובה לשאלה היא כן, בדיוק כמו שאדם פרטי יכול לייצג את עצמו לבדו בבית משפט – כך כל אדם יכול לפנות בעצמו לתיקון המידע דרך מערכת נתוני אשראי.

   כמו כן, נשמח לייעץ לכם בכל דרך טרם החלטתכם לפנות בעצמכם למאגר הממשלתי של בנק ישראל.

   חברתנו מוכרת בבנק ישראל ומחזיקה ברשיון רשמי כמיופי כח בתמורה ובעלת נסיון רב בתחום האשראי והפיננסים.

   אנו מזמינים אתכם להתרשם מהתוצאות שלנו בעצמכם.

   נשמח שתבחרו בנו לעמוד לשירותכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך עד קבלת התוצאות הרצויות כדי שגם אתם תוכלו להצטרף אל מאות לקוחותינו אשר פתחו דף נקי וחדש אל מול הגופים הפיננסים!

   בניית אתר אינטרנט בניית אתר אינטרנט
   דילוג לתוכן