צאו איתנו לדרך חדשה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  איך לשפר דירוג אשראי?

  ישראלים רבים לא יודעים שהם משלמים כסף רב ומיותר על כך שהם פשוט לא נחשבים לקוחות טובים בעיני הבנקים וחברות האשראי שלהם. חשוב לדעת איך לשפר דירוג אשראי, משום שזאת הדרך הטובה ביותר להוזיל את העלויות שלכם. לכם זה קריטי לחסוך כל אחוז בריבית הגדולה שאתם משלמים על הלוואות ועל מינוס או מסגרת אשראי וזה בדיוק מה שיוצר את המוניטין שלכם בקרב הגופים הפיננסיים שאתם פונים אליהם. כדי לעשות זאת היעזרו בשירותי חברת ריסטרט שיכולה לעזור לכם לשפר את הדירוג שלכם ולהעלות אתכם על דרך המלך לחיסכון רב יותר.

  איך לשפר דירוג אשראי בצורה הפשוטה ביותר?

  • דוח של בנק ישראל מאפשר לכם לדעת בכל שנה מהו מצב הדירוג שלכם. לפי זה תדעו גם כמה כסף אתם משלמים על הלוואות, אשראי בבנקים שהוא המינוס שלכם. את המסגרת אפשר לשפר על ידי זה שמעדכנים את ריכוז נתוני האשראי שלכם נכון להיום ולפי מה שעשיתם מאז כדי לתקן אותו.
  • הרפורמה בריכוז נתוני האשראי גרמה לכך שיש נתונים שאינם רלוונטיים עוד לדירוג שלכם ולכן כל דוח אפשר לשפר ולהיטיב עם מצבכם הפיננסי. זה תלוי בכם ובצעדים שתנקטו על מנת לעשות זאת ביום יום, כמובן. אבל הצעד הראשון הוא שיפור דירוג האשראי כדי לחסוך מכם אלפי שקלים באופן אוטומטי על ידי תיקון הריכוז של הנתונים שמגיע גם לבנקים ועוזר להם להחליט כמה אשראי להצקות לכם ובאיזו עלות.
  • התנהלות נכונה יותר יכולה להילקח בחשבון ובכך לעזור לכם גם בשיפור המצב כך שאפילו בשנה הבאה כבר תוכלו לקבל דוח עוד יותר משופר, מאשר הדוח שתוכלו לקבל כעת עם מחיקת סעיפים וקריטריונים שונים.

  להיעזר במומחים לשיפור דירוג אשראי

  בעזרת חברת ריסטרט תוכלו לשפר מידית את הדוח שלכם ולהמשיך לעשות כל מה שנחוץ כדי לא לחזור למצב כזה של דירוג BDI שלילי. זה עוזר לכם ללא ספק לחסוך אלפי שקלים שהייתם משלמים על משכנתא יקרה מדי או הלוואה להתמודדות עם משבר כלשהו שלא יכולתם לקחת קודם בריבית זולה יותר. מעטפת השירותים הפיננסיים שלה מלווה אתכם לפי הצרכים שלכם בתחום זה.

   

  שתפו את הפוסט עם חברים

  צאו איתנו לדרך חדשה

  אנו מברכים אתכם על קבלת ההחלטה לפנות לריסטרט לקבלת הלוואה ויעוץ! לפניכם מספר שאלות מקיפות לניתוח העבר האשראי, בתשובותיכם תעזרו לנו לבחון את האפשרות לתיקון ה BDI ולקבלת זכאות להלוואה   האם סורבת לקבלת הלוואה?

   האם יש ברשותך חסכונות פנסיונים?
   (ק.פנסיה\גמל\השתלמות)

   האם קיימים חובות\עיקולים פעילים?

   האם נפתחו לך תיקים בהוצל"פ\הגבלה בבנק\
   עברת הליך פש"ר ב 3 שנים האחרונות?

   האם יש ברשותך כרטיס אשראי עם מסגרת?

   האם יש בבעלותך נכס שרשום על שמך?

   האם סורבת לקבלת משכנתא בשנה האחרונה?

   לצירוף דוח נתונים

   אנחנו צעד אחד קדימה בדרך להפוך את חיווי האשראי לחיובי!
   יועץ אשראי מטעם חברת ריסטרט יחזור אליכם לשיחת יעוץ
   ללא עלות ויעבור איתכם על התשובות שמסרתם לנו ויתן לכם
   מענה כיצד נוכל לפעול על מנת להיפרד
   מהעבר השלילי - אחת ולתמיד!"

   ריסטרט נושאת את חותם האמינות של D&B
   ותמשיך להוביל את השוק באיתנות פיננסית

   שאלתם? ענינו!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני אשראי?

   המונח ‘בדיקת BDI’ מטעה ומבלבל משום שניתן לחשוב שיש לך בעיה ב- BDI, למרות שהמצב אינו כזה כלל וכלל!

   למעשה, במקום לשאול "איך לבדוק BDI" היה צריך לשאול "איך לבדוק את נתוני האשראי שלי". הסיבה לבלבול נעוצה בעבר. במשך שנים רבות אספה BDI נתוני אשראי של אנשים פרטיים.

   באפריל 2019, שינה בנק ישראל את חוקי המשחק עם כניסתו לתוקף של חוק נתוני אשראי חדש.

   ניתן לקרוא עוד בבלוג שלנו.

   מהו דו"ח ריכוז הנתונים - ולמה הוא כל כך חשוב?

   דוח ריכוז נתונים או דוח אשראי צרכני הינו “גיליון התנהגות פיננסי” הכולל בתוכו מידע מפורט מהעבר אשר מסתמך על הנתונים הנאגרים במערכת נתוני האשראי של בנק ישראל במסגרת החוק החדש.

   בעבר, המידע לא היה נגיש לאנשים פרטיים, אך היום אין זה המצב. זכות של כל אדם להנפיק דוח אחד בשנה קלנדרית (מ – 1 בינואר) ללא עלות ולבדוק את הנתונים שדווחו לגביו.

   דו"ח ריכוז נתונים מציג את המידע אשר נאסף ממקורות המידע השונים ומשתנה בהתאם למאפייני פעילות האישית של כל אזרח.

   ניתן להנפיק את הדו"ח מהאזור האישי באתר של בנק ישראל ולהעביר אלינו למייל  info@r-str.co.il

   לצורך שיחת סקירה ובדיקת זכאות כדי שנדע – אם גם אתם זכאים למחיקה של נתונים שליליים!

   ניתן לקרוא עוד על דו"ח ריכוז הנתונים בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מהו חוק נתוני האשראי החדש?

   חוק נתוני האשראי החדש של בנק ישראל נכנס לתוקפו ב – 12.4.2019 ובעצם הגדיר מחדש את האופן בו נאסף המידע הפיננסי לגבי כל אזרח במדינת ישראל.

   המטרה העיקרית של חוק היא להגדיל את התחרות בין הבנקים ע"י כך שבנוסף למידע השלילי כעת גם יאסף מידע חיובי שיתן תמונת מצב יותר מקיפה אודות מבקש האשראי ויעודד מוסר תשלומים חיובי.

   למד\י עוד אודות השינוי בחוק נתוני אשראי בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מה הן הזכויות שלי כלקוח?
   1. קבלת דו"ח ריכוז נתונים אחת לשנה קלנדרית ללא עלות
   2. זכאות להגבלת מסירה של נתוני אשראי – כל אזרח זכאי להחליט עם אילו גופים ברצונו לחלוק את נתוני האשראי שלו.
   3. זכאות להפסקת איסוף נתוני אשראי – זכותו של כל אזרח לבקש להפסיק לאסוף עליו נתוני אשראי לצמיתות בהתאם לתקנות החדשות שבחוק.

   ** קיים סיכון ממשי לגרימת נזק בלתי הפיך בנקיטת פעולות ואנו ממליצים בחום להתייעץ עם בעל מקצוע לפני שמתחילים בתהליך!

   ניתן לקרוא עוד אודות הזכויות שלי כלקוח באתר הרשמי של בנק ישראל.

   מהו חיווי אשראי?

   חיווי אשראי הוא המלצה ברמת הכן\לא (נקרא גם Go\no Go).

   כאשר אתם פונים לגוף פיננסי בבקשה לאשראי, מה שיקרה באופן אוטומטי הוא שתתבצע פניה ללשכת האשראי לצורך משיכת נתוני האשראי שלכם.

   קיימים מספר נתונים מובהקים המעידים על אי עמידה בפרעון תשלומים אשר מובילים לחיווי אשראי שלילי, חלקם ניתנים לטיפול מיידי אך בחלק מהמקרים נאלץ להמתין 3 שנים ממועד הסגירה עד שהחיווי עצמו יהפוך להיות חיובי.

   קרא\י עוד על חיווי אשראי בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?

   בין אם אתם מעוניינים בהלוואה, כרטיס אשראי, מימון לרכב או במשכנתא – לחיווי אשראי חיובי יש משקל חשוב ובלתי נפרד מהשלמת התהליך, הגוף הפיננסי שאליו אתם פונים אינו מכיר אתכם ומסתמך בעיקר על ההמלצה של לשכת האשראי האם אתם נחשבים לווים בטוחים.

   מה זה דירוג אשראי?

   דירוג אשראי הוא ציון בין 0 ל-1,000 הניתן לכל אזרח במדינת ישראל המעיד על היקף האשראי המגיע לו,בדירוג נלקחת בחשבון ההסטוריה הפיננסית, האובליגו (סך ההתחייבויות) ובהכרח האופן בו הוא מתנהל היום מבחינת ניצול מסגרת והתנהלות ביחס לשאר האוכלוסיה.

   דירוג האשראי משפיע באופן ישיר על התנאים וגובה הריבית אותה נאלץ לשלם וכמו כן ואת יכולת המיקוח שלנו מול הגופים הפיננסים.

   חברת ריסטרט - מי אנחנו?

   חברת ריסטרט קמה ונוסדה כדי לתת מענה לכל מי שמצא עצמו נתקל בסירוב מול הגופים הפיננסים הנותנת פתח לצאת לדרך חדשה ומספקת פתרונות אשראי יעילים ואפקטיביים בהתאם לחוק נתוני האשראי החדש של בנק ישראל.

   חברתנו מספקת שירותים פיננסים מקיפים בהתאם לצרכים של הלקוח בעזרת שורה של יועצים פיננסים המתמחים בתחום האשראי, תוך מתן דגש על שירותיות,שקיפות ומקצועיות לכל אורך התהליך.

   את חברתנו מלווה בשיתוף פעולה מלא משרד עו"ד המתמחה בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל. כל זאת על מנת לאפשר קבלת מעטפת מלאה ללקוחות שלנו כדי שבסוף התהליך באמת תוכלו להגיד בלב שלב – זמן לצאת לדרך חדשה!

   איך אתם עושים את זה?

   החל מכניסתו של חוק נתוני האשראי החדש והשינוי בתקנות – שמטרתן להקל על האזרחים במדינה, מוערך כי מעל 65% מהאוכלוסיה יכולים לשפר את דירוג האשראי ולהפוך את חיווי האשראי לירוק – חיובי.

   ניתן לתקן מידע בעקבות דיווח שגוי שאינו תואם את החוק החדש או בגלל שהנתונים לא עדכניים ו\או חמורים מספיק.

   הכל מתחיל בבדיקת זכאות קצרה ללא עלות. מכאן השאירו את העבודה הקשה לצוות היועצים שיקשיב וידע לאתר את המקומות בהם ניתן לשפר את דירוג האשראי ולאפשר לכם התחלה מחדש!

   כמה זה עולה לי?

   השירות נקבע בהתאם למורכבות התיק ומסתמך בעיקר על דו"ח ריכוז הנתונים העדכני שלכם ב-3 שנים האחרונות.

   בדיוק בגלל זה הבדיקה שלנו היא חינמית לחלוטין – ללא עלות וללא התחייבות.

   בתום הבדיקה, במעמד שיחת היעוץ תינתן הצעת מחיר מדויקת ללקוח, במידה ואנחנו באמת יכולים להתחייב לנקות את המידע השלילי.

   חשוב לציין כי התשלום מתבצע אך ורק כנגד הצלחה!

   האם אני יכול לפנות לבנק ישראל בעצמי?

   התשובה לשאלה היא כן, בדיוק כמו שאדם פרטי יכול לייצג את עצמו לבדו בבית משפט – כך כל אדם יכול לפנות בעצמו לתיקון המידע דרך מערכת נתוני אשראי.

   כמו כן, נשמח לייעץ לכם בכל דרך טרם החלטתכם לפנות בעצמכם למאגר הממשלתי של בנק ישראל.

   חברתנו מוכרת בבנק ישראל ומחזיקה ברשיון רשמי כמיופי כח בתמורה ובעלת נסיון רב בתחום האשראי והפיננסים.

   אנו מזמינים אתכם להתרשם מהתוצאות שלנו בעצמכם.

   נשמח שתבחרו בנו לעמוד לשירותכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך עד קבלת התוצאות הרצויות כדי שגם אתם תוכלו להצטרף אל מאות לקוחותינו אשר פתחו דף נקי וחדש אל מול הגופים הפיננסים!

   שיפור דירוג אשראי

   יש דרכים שונות שבהן אפשר לשפר את מצבכם הפיננסי ולו רק בכמה צעדים בוני אשראי מחדש. למי שלא יודע, שיפור דירוג אשראי יכול לחסוך לכם כסף רב הודות להפחתת ריבית על מסגרת אשראי, על מינוס ועל הלוואות ומשכנתא שאתם מקבלים. זאת הדרך הקלה ביותר להוריד את הסכומים למינימום האפשרי על ידי נקיטת כמה צעדים. אחד מהם הוא לבדוק את מצב האשראי שלכם ולקבל דוח מלא מבנק ישראל. זה הדוח שנקרא בעבר דוח BDI וכעת הוא מה שיכול לסייע לכם לחזור לדרך המלך על ידי אשראי חיובי ומצוין. חברת ריסטרט פועל על מנת לייעץ ולעזור לאנשים בדירוג האשראי שלהם מחדש.

   מה חשוב לדעת על שיפור דירוג אשראי?

   • דוח BDI נקרא כך בעבר משום שאז עסקה בזה אחת משתי חברות מורשות בישראל לדרג אשראי. זו הייתה חברת דן אנד ברדסטריט ולכן גם היום, כאשר קוראים לדוח הזה ריכוז נתוני אשראי ומקבלים אותו מבנק ישראל, הוא עדיין כמעט אותו דוח. חשוב מאוד לקבל אותו בכל שנה ולעקוב אחר מצבכם כדי לדעת בדיוק כיצד ההתנהלות שלכם משפיעה עליו.
   • בעבר הדוח הופק על ידי ריכוז נתונים שונים בחברות המסחריות אולם מאז הרפורמה בחוק בשנת 2006 אי אפשר יותר להכניס נתונים רבים ולא רלוונטיים לדירוג האשראי. זה אומר שאתם יכולים לקבל היום דירוג אשראי נכון יותר ללא נתונים שפגעו בכם בעבר והורידו את דירוג האשראי שלכם. היום הדוח יותר מותאם למציאות ולנתונים שחוקי לאסוף.
   • יש דרכים שונות וחוקיות לשפר את דירוג האשראי שלכם בדיוק לפי הסעיפים שאינם חוקיים ואינם רלוונטיים לדוח שלכם. לכן, מומלץ לפנות למומחים שיכולים לטפל בזה בדרך קלה יותר ולשפר לכם את הדירוג. זאת הודות להבנה שלהם בחוק ובמה שמשפיע על הדירוג שלכם.

   שיפור דירוג אשראי לכל לקוח

   חברת ריסטרט נותנת שירותים פיננסיים לכל מי שזקוק לשיפור דירוג האשראי שלו על מנת לקבל את השירותים הפיננסיים שהוא זקוק להם מהבנקים ומכל גוף אחר. בחברה זו יודעים היטב אילו סעיפים רלוונטיים לדוח שלכם וכיצד אפשר להפיק דוח נקי יותר עם דירוג משופר לכל לקוח.

   בניית אתר אינטרנט בניית אתר אינטרנט
   דילוג לתוכן