צאו איתנו לדרך חדשה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  BDI שלילי

  BDI שלילי – המדריך המקיף

  האם הבנק סירב לך להלוואה או משכנתה? מה עם הרכב שתמיד רצית ולא הצלחת להשיג מימון עבורו? המסגרת חונקת אותך והבנקאית לא מוכנה להסתכל לך בעיניים?

  כנראה שיצא לך לשמוע על המושג BDI שלילי, לאחרונה יותר ויותר אנשים נתקלים במושג הזה מבלי יותר מדי להבין מדוע, לכן אנחנו בחברת Restart רוצים אחת ולתמיד לעשות לכם סדר!

  BDI היא חברה בינלאומית אשר מטרתה לאסוף מידע על אזרחים ולתתלא לתת את ההמלצה לנותני האשראי האם כדאי להתחשב בבקשה שלכם, כחלק משיטת העבודה כל לקוח אשר בא בבקשה לקבל אשראי עובר היום בדיקת BDI וכבר במקום יבקשו ממנו להעביר מספר תעודת זהות, בבדיקה יבדקו מספר פרמטרים אשר יעידו על איתנותו הפיננסית, כושר ההחזר והעבר האשראי ובמידה וימצאו נתונים שליליים המעידים על אי עמידה בפרעון תשלומים ייפרדו שני הצדדים כידידים וכאן העסקה תיפול.

  מטרתנו היא להבין לעומק העניין מהו BDI שלילי, כיצד להמנע ממנו ומהם השלבים ההכרחיים למחיקת העבר השלילי?

  מחיקת BDI שלילי – האמנם?

  השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם לשיחת ייעוץ

  כדי להבין כיצד למחוק BDI שלילי, תחילה עלינו להבין למה באמת הכוונה כאשר אומרים לנו שיש לנו BDI שלילי –

  המונח “רישום שלילי ב BDI” אינו נכון. אכן בעבר איחור בהחזרת הלוואות היה מדווח ל-BDI, אבל מאז כניסתו של חוק נתוני אשראי החדש אסור לחברת BDI להחזיק מאגר נתוני אשראי של אזרחים.

  זה לא אומר שהנתונים השליליים אינם מדווחים. הם בהחלט מדווחים – למאגר נתוני האשראי הארצי. בהחלט יש להניח ששם יש לך רישום שלילי על אי עמידה בפרעון הלוואה.

  כיום, לאחר כניסתו של החוק החדש לתוקף חברת BDI מורשית למשוך נתוני אשראי שלך מהמאגר, להשתמש בהם לצורך הפקת דוח נתוני אשראי, דירוג אשראי וחיווי אשראי עליך ולמכור אותם לנותני אשראי שונים.

  כפי שנאמר בתאריך ה-12.04.2019 נכנס לתוקף חוק נתוני אשראי התשע"ו 2016 אשר מגדיר מחדש את האופן שבו נאסף ומרוכז המידע הפיננסי הנאסף על כל אזרחי ישראל ובכך בעצם מבטל את תוקפו של החוק הישן משנת 2002 .

  כל המידע הצרכני שפעם היה מועבר מהגופים המלווים והרשויות דרך חברה פרטית בשם BDI, היום מועבר דרך מאגר ממשלתי של בנק ישראל – לכן הביטוי BDI שלילי כבר אינו נכון ויש לומר "נתונים שליליים".

  כיום, לכל אזרח ניתנת אפשרות להנפיק דוח ריכוז נתונים המשמש כ"גיליון התנהגות פיננסי" הכולל בתוכו מידע מפורט מהעבר (נשמר עד 10 שנים אחורה) אשר מסתמך על ממשק מערכת נתוני האשראי של בנק ישראל .

  הוא מחולק לשמונה חלקים עיקריים ובעצם מאגד בתוכו שלל דוחות מצומצמים יותר אשר ניתן להוריד בנפרד באזור האישי בכתובת בכתובת www.creditdata.org.il (תמצית נתוני לקוח, חשבונות עו"ש,מידע על עסקאות פעילות,מידע על עסקאות לא פעילות, מידע שהתקבל מרשויות וגופים ציבוריים,פניות לקבלת מידע על הלקוח, פעולות מנהליות ומילון מונחים).

  בדו"ח, ניתן לראות נתונים שליליים, אך לראשונה ומרגע כניסתו של חוק נתוני האשראי החדש גם נתונים חיוביים !לדוגמה, אדם אשר יופיעו לגביו נתונים אודות תשלומים לפרעון הלוואות שבוצעו בזמן ובמועד שנקבע, יזקוף לעצמונתון חיובי. כמו כן ניתן לראות בדוח את מקור המידע המדווח על הנתונים, גובה הריבית, סוג ההלוואה ותאריך פרעון סופי. בהמשך לשינויים המהותיים שכבר נאמרו, יש לציין כי פועלת לשכת אשראי נוספת בשם D&B, או בשמה המלא Dun & Bradstreet אשר תפקידה, בדיוק כמו BDI הוא לדרג ולעבד את המידע המתקבל מבנק ישראל וכך בעצם הפכו לגורם המקשר בין נותני האשראי לבנק ישראל, בכל פעם כאשר לקוח בא בבקשה לגוף פיננסי אותו הגוף יפנה ישירות את לשכת האשראי איתו הוא בחר לעבוד,יחתים את הלקוח על כתב הסמכה המאפשר לבנק לפנות אל לשכת האשראי לצורך מתן מידע אודות אותו לקוח.

  מהם הנזקים המידיים שעלולים להיגרם כתוצאה מרישום שלילי ב-BDI?

  BDI שלילי עלול לגרור יחד איתו לא מעט נזקים, ביניהם:

  • סירוב מיידי לבקשות ההלוואה שלכם.
  • תנאי האשראי מהגרועים בשוק.
  • קושי רב בקבלת כרטיסי אשראי.
  • קשיים בפתיחת חשבונות חדשים.

  האם באמת ניתן למחוק BDI שלילי – או כפי שכבר הבנו בשמם החדש "נתונים שליליים"?

  התשובה לשאלה היא כן!

  בהחלט יש מקום לאופטימיות..

  כיום, כתוצאה מהשינוי בחוק לחלק גדול מבעלי הנתונים השליליים קיימת האפשרות לפתוח דף חדש ולעבור לחיווי אשראי חיובי באמצעות מחיקה של נתונים שכבר
  אינם עומדים בתקנות החדשות שהגדירו בבנק ישראל.

  משרדנו מתמחים במחיקת נתונים שליליים מבנק ישראל ובבדיקה קצרה שתשקף את העבר האשראי שלכם אל מול התקנות החדשות שהשתנו בחוק נוכל לאבחן חד משמעית מהם הנתונים השליליים שגורמים לכם לסירובים בבנקים והם נוכל למחוק אותם במלואם!

  קיימות סיבות רבות שמאפשרות מחיקה של נתונים שליליים, נתונים אשר מצויים בדו"ח ריכוז הנתונים אשר נכתבו בצורה שאינה תואמת את החוק החדש, טעויות אנוש של בנקאים ובנוסף נתונים אשר פג תוקפם והם כבר לא חמורים מספיק ואו רלוונטים כולם יכולים להמחק ע"י הגשה של המסמכים המתאימים ובירור של בנק ישראל מול מקור המידע שדווח על הנתון.

  אז מהם שלבי העבודה?

  אם קראתם עד כאן ואתם מעוניינים מה תהליך העבודה המתבצע בעת ניקוי הנתונים השליליים, ראשית מזל טוב!

  כבר ביצעתם את השלב הראשון לקראת מחיקת ה BDI שלילי, ידע הוא כח – במיוחד כשמנצלים אותו לטובתנו.

  בשלב הראשוני, יחזור אליכם נציג אשר יאבחן היכן בדיוק הבעיות אשר פוגעות וחוסמות אתכם מול הבנקים ונותנים האשראי, כבר בשיחה הראשונית תקבלו המון מידע חיוני שיעזור לכם ובאופן ספציפי בהמשך הדרך, במידה ותמצאו רלוונטים לבדיקה הנציג יעזור לכם להנפיק "דוח ריכוז נתונים" ממערכת נתוני אשראי.

  לאחר שנמשוך את המידע הרלוונטי, עליכם תקבלו שיחה חינמית (!) מיועץ אשראי מומחה בתחום אשר יעבור איתכם על הנתונים השליליים,יתרת הלוואות ומסגרות אשראי היאבחן האם התיק ניתן למחיקה מול בנק ישראל.

  לכאן או לכאן, היועץ יסביר לפרטי פרטים מה כדאי לשמר ומה לשפר על מנת שהדירוג אשראי ימשיך לטפס למעלה (איפה שהוא צריך להיות!)

  בהנחה ונמצאתם מתאימים לתהליך, זהו הרגע הכי קריטי בוא נשלח פניה יזומה למערכת נתוני אשראי בבנק ישראל בבקשה להסיר את הנתונים השליליים.

  מכאן נותר לכם רק להמתין בסבלנות ולחכות לבשורות החיוביות!

  שמחנו שהייתם איתנו,

  השאירו פרטים ונציג שלנו יצור אתכם קשר בהקדם!!!

  שתפו את הפוסט עם חברים

  צאו איתנו לדרך חדשה

  אנו מברכים אתכם על קבלת ההחלטה לפנות לריסטרט לקבלת הלוואה ויעוץ! לפניכם מספר שאלות מקיפות לניתוח העבר האשראי, בתשובותיכם תעזרו לנו לבחון את האפשרות לתיקון ה BDI ולקבלת זכאות להלוואה   האם סורבת לקבלת הלוואה?

   האם יש ברשותך חסכונות פנסיונים?
   (ק.פנסיה\גמל\השתלמות)

   האם קיימים חובות\עיקולים פעילים?

   האם נפתחו לך תיקים בהוצל"פ\הגבלה בבנק\
   עברת הליך פש"ר ב 3 שנים האחרונות?

   האם יש ברשותך כרטיס אשראי עם מסגרת?

   האם יש בבעלותך נכס שרשום על שמך?

   האם סורבת לקבלת משכנתא בשנה האחרונה?

   לצירוף דוח נתונים

   אנחנו צעד אחד קדימה בדרך להפוך את חיווי האשראי לחיובי!
   יועץ אשראי מטעם חברת ריסטרט יחזור אליכם לשיחת יעוץ
   ללא עלות ויעבור איתכם על התשובות שמסרתם לנו ויתן לכם
   מענה כיצד נוכל לפעול על מנת להיפרד
   מהעבר השלילי - אחת ולתמיד!"

   ריסטרט נושאת את חותם האמינות של D&B
   ותמשיך להוביל את השוק באיתנות פיננסית

   שאלתם? ענינו!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני אשראי?

   המונח ‘בדיקת BDI’ מטעה ומבלבל משום שניתן לחשוב שיש לך בעיה ב- BDI, למרות שהמצב אינו כזה כלל וכלל!

   למעשה, במקום לשאול "איך לבדוק BDI" היה צריך לשאול "איך לבדוק את נתוני האשראי שלי". הסיבה לבלבול נעוצה בעבר. במשך שנים רבות אספה BDI נתוני אשראי של אנשים פרטיים.

   באפריל 2019, שינה בנק ישראל את חוקי המשחק עם כניסתו לתוקף של חוק נתוני אשראי חדש.

   ניתן לקרוא עוד בבלוג שלנו.

   מהו דו"ח ריכוז הנתונים - ולמה הוא כל כך חשוב?

   דוח ריכוז נתונים או דוח אשראי צרכני הינו “גיליון התנהגות פיננסי” הכולל בתוכו מידע מפורט מהעבר אשר מסתמך על הנתונים הנאגרים במערכת נתוני האשראי של בנק ישראל במסגרת החוק החדש.

   בעבר, המידע לא היה נגיש לאנשים פרטיים, אך היום אין זה המצב. זכות של כל אדם להנפיק דוח אחד בשנה קלנדרית (מ – 1 בינואר) ללא עלות ולבדוק את הנתונים שדווחו לגביו.

   דו"ח ריכוז נתונים מציג את המידע אשר נאסף ממקורות המידע השונים ומשתנה בהתאם למאפייני פעילות האישית של כל אזרח.

   ניתן להנפיק את הדו"ח מהאזור האישי באתר של בנק ישראל ולהעביר אלינו למייל  info@r-str.co.il

   לצורך שיחת סקירה ובדיקת זכאות כדי שנדע – אם גם אתם זכאים למחיקה של נתונים שליליים!

   ניתן לקרוא עוד על דו"ח ריכוז הנתונים בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מהו חוק נתוני האשראי החדש?

   חוק נתוני האשראי החדש של בנק ישראל נכנס לתוקפו ב – 12.4.2019 ובעצם הגדיר מחדש את האופן בו נאסף המידע הפיננסי לגבי כל אזרח במדינת ישראל.

   המטרה העיקרית של חוק היא להגדיל את התחרות בין הבנקים ע"י כך שבנוסף למידע השלילי כעת גם יאסף מידע חיובי שיתן תמונת מצב יותר מקיפה אודות מבקש האשראי ויעודד מוסר תשלומים חיובי.

   למד\י עוד אודות השינוי בחוק נתוני אשראי בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מה הן הזכויות שלי כלקוח?
   1. קבלת דו"ח ריכוז נתונים אחת לשנה קלנדרית ללא עלות
   2. זכאות להגבלת מסירה של נתוני אשראי – כל אזרח זכאי להחליט עם אילו גופים ברצונו לחלוק את נתוני האשראי שלו.
   3. זכאות להפסקת איסוף נתוני אשראי – זכותו של כל אזרח לבקש להפסיק לאסוף עליו נתוני אשראי לצמיתות בהתאם לתקנות החדשות שבחוק.

   ** קיים סיכון ממשי לגרימת נזק בלתי הפיך בנקיטת פעולות ואנו ממליצים בחום להתייעץ עם בעל מקצוע לפני שמתחילים בתהליך!

   ניתן לקרוא עוד אודות הזכויות שלי כלקוח באתר הרשמי של בנק ישראל.

   מהו חיווי אשראי?

   חיווי אשראי הוא המלצה ברמת הכן\לא (נקרא גם Go\no Go).

   כאשר אתם פונים לגוף פיננסי בבקשה לאשראי, מה שיקרה באופן אוטומטי הוא שתתבצע פניה ללשכת האשראי לצורך משיכת נתוני האשראי שלכם.

   קיימים מספר נתונים מובהקים המעידים על אי עמידה בפרעון תשלומים אשר מובילים לחיווי אשראי שלילי, חלקם ניתנים לטיפול מיידי אך בחלק מהמקרים נאלץ להמתין 3 שנים ממועד הסגירה עד שהחיווי עצמו יהפוך להיות חיובי.

   קרא\י עוד על חיווי אשראי בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?

   בין אם אתם מעוניינים בהלוואה, כרטיס אשראי, מימון לרכב או במשכנתא – לחיווי אשראי חיובי יש משקל חשוב ובלתי נפרד מהשלמת התהליך, הגוף הפיננסי שאליו אתם פונים אינו מכיר אתכם ומסתמך בעיקר על ההמלצה של לשכת האשראי האם אתם נחשבים לווים בטוחים.

   מה זה דירוג אשראי?

   דירוג אשראי הוא ציון בין 0 ל-1,000 הניתן לכל אזרח במדינת ישראל המעיד על היקף האשראי המגיע לו,בדירוג נלקחת בחשבון ההסטוריה הפיננסית, האובליגו (סך ההתחייבויות) ובהכרח האופן בו הוא מתנהל היום מבחינת ניצול מסגרת והתנהלות ביחס לשאר האוכלוסיה.

   דירוג האשראי משפיע באופן ישיר על התנאים וגובה הריבית אותה נאלץ לשלם וכמו כן ואת יכולת המיקוח שלנו מול הגופים הפיננסים.

   חברת ריסטרט - מי אנחנו?

   חברת ריסטרט קמה ונוסדה כדי לתת מענה לכל מי שמצא עצמו נתקל בסירוב מול הגופים הפיננסים הנותנת פתח לצאת לדרך חדשה ומספקת פתרונות אשראי יעילים ואפקטיביים בהתאם לחוק נתוני האשראי החדש של בנק ישראל.

   חברתנו מספקת שירותים פיננסים מקיפים בהתאם לצרכים של הלקוח בעזרת שורה של יועצים פיננסים המתמחים בתחום האשראי, תוך מתן דגש על שירותיות,שקיפות ומקצועיות לכל אורך התהליך.

   את חברתנו מלווה בשיתוף פעולה מלא משרד עו"ד המתמחה בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל. כל זאת על מנת לאפשר קבלת מעטפת מלאה ללקוחות שלנו כדי שבסוף התהליך באמת תוכלו להגיד בלב שלב – זמן לצאת לדרך חדשה!

   איך אתם עושים את זה?

   החל מכניסתו של חוק נתוני האשראי החדש והשינוי בתקנות – שמטרתן להקל על האזרחים במדינה, מוערך כי מעל 65% מהאוכלוסיה יכולים לשפר את דירוג האשראי ולהפוך את חיווי האשראי לירוק – חיובי.

   ניתן לתקן מידע בעקבות דיווח שגוי שאינו תואם את החוק החדש או בגלל שהנתונים לא עדכניים ו\או חמורים מספיק.

   הכל מתחיל בבדיקת זכאות קצרה ללא עלות. מכאן השאירו את העבודה הקשה לצוות היועצים שיקשיב וידע לאתר את המקומות בהם ניתן לשפר את דירוג האשראי ולאפשר לכם התחלה מחדש!

   כמה זה עולה לי?

   השירות נקבע בהתאם למורכבות התיק ומסתמך בעיקר על דו"ח ריכוז הנתונים העדכני שלכם ב-3 שנים האחרונות.

   בדיוק בגלל זה הבדיקה שלנו היא חינמית לחלוטין – ללא עלות וללא התחייבות.

   בתום הבדיקה, במעמד שיחת היעוץ תינתן הצעת מחיר מדויקת ללקוח, במידה ואנחנו באמת יכולים להתחייב לנקות את המידע השלילי.

   חשוב לציין כי התשלום מתבצע אך ורק כנגד הצלחה!

   האם אני יכול לפנות לבנק ישראל בעצמי?

   התשובה לשאלה היא כן, בדיוק כמו שאדם פרטי יכול לייצג את עצמו לבדו בבית משפט – כך כל אדם יכול לפנות בעצמו לתיקון המידע דרך מערכת נתוני אשראי.

   כמו כן, נשמח לייעץ לכם בכל דרך טרם החלטתכם לפנות בעצמכם למאגר הממשלתי של בנק ישראל.

   חברתנו מוכרת בבנק ישראל ומחזיקה ברשיון רשמי כמיופי כח בתמורה ובעלת נסיון רב בתחום האשראי והפיננסים.

   אנו מזמינים אתכם להתרשם מהתוצאות שלנו בעצמכם.

   נשמח שתבחרו בנו לעמוד לשירותכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך עד קבלת התוצאות הרצויות כדי שגם אתם תוכלו להצטרף אל מאות לקוחותינו אשר פתחו דף נקי וחדש אל מול הגופים הפיננסים!

   ניקוי bdi שלילי

   לא נעים לקבל סירוב מהבנק שלכם כשאתם מבקשים הלוואה או מגישים בקשה לקבלת משכנתא. זה קורה בדרך כלל בגלל דירוג BDI שלילי שאפילו לא ידעתם על קיומו ולכן לא טרחתם מעולם לתקן זאת. אלא שיש דרך טובה ויעילה לתקן זאת, כאשר נתונים מסוימים יכולים להימחק ואפשר להוכיח שאתם מתנהלים נכון פיננסית ואתם גם זכאים לקבל אשראי טוב יותר לטווח הרחוק. זה עוזר לכם להתחיל מחדש כל מצב פיננסי לא רצוי ואתם יכולים בהחלט לחזור לדרך המלך כאשר אתם מקבלים ייעוץ מקצועי כיצד לעשות זאת. חברת ריסטרט עוזרת לכם להתיישר מבחינת דוח ריכוז נתוני האשראי שלכם, כך שהנתונים השליליים מתוקנים ואתם יוצאים בעזרתם לדרך חדשה.

   למה חשוב לבצע ניקוי BDI שלילי?

   • לא רבים יודעים שיש לכל אזרח בישראל ריכוז נתוני אשראי שמרוכזים על ידי בנק ישראל. הדוח הזה יכול להגיע לכל גורם בישראל ובעולם שמבקש את זה והוא זכאי לכך. נוסף על כך, גם אזרחי ישראל זכאי לקבל את הדוח הזה בעצמם אחת לשנה אבל הרוב לא עושים זאת. הם מעדיפים להישאר בערפל פיננסי וכך הרוב מתנהלים וחיים במינוס או מהלוואה להלוואה מבלי לשפר את ההתנהלות שלהם. בכך הם חושפים את עצמם עוד יותר לבעיות כספיות בעתיד, כאשר יזדקקו לכסף נוסף אבל לא יוכלו לקבל אותו בתנאים טובים או בכלל. זאת סיבה נוספת לבדוק את המצב שלכם בבנק ישראל.
   • אם לא יודעים מה מצבכם הכספי לא יודעים כלל מהי הסיבה לכך שאתם משלמים ריבית גבוהה גם על מסגרת האשראי שלכם או על הלוואות שאתם מבקשים. אם אתם מודעים לכך ופועלים אקטיבית על מנת לתקן זאת, זה עשוי להשפיע על מצבכם בעתיד. כך תוכלו לקבל הלוואה או משכנתא בתנאים טובים יותר לא רק מבנק אלא גם מכל גוף אחר.

   איך לבטל bdi שלילי

   לחברת ריסטרט יש מעטפת שירותים פיננסיים שעוזרת לכם לשפר את מצבכם ולהתחיל מחדש בכל מצב שאתם רוצים לתקן את דירוג האשראי שלכם. החברה מייעצת במחיקת BDI שלילי כדי להתחיל מחדש.

   מחיקת bdi שלילי

   בכל פעם שאתם מבצעים פעולה בבנק התוצאות שלה משוקללות בסופו של דבר כדירוג אשראי. אם לא התנהלתם כראוי, הדירוג מידרדר ומחיקת BDI שלילי תהיה השלב הבא שתצטרכו לטפל בו. זאת על מנת למנוע מעצמכם תעריפים גבוהים מדי של ריבית ועמלות כשתצטרכו אשראי לפעם הבאה. זאת הסיבה שבגללה אנשים משתדלים ליישר קו ולהתחיל מחדש. הם מבינים שהחובות שלהם וההתנהלות הלא בטוחה שלהם גרמה לכך שהם מדורגים נמוך מבחינת אשראי ולכן גם לא מצליחים לקנות בית במשכנתא זולה יחסית. חברת ריסטרט דואגת בדיוק לזה, למחיקת דירוג שלילי של האשראי שלכם, כדי שתוכלו להמשיך ליהנות ממוניטין חיוביים בכל הגופים הפיננסיים.

   מה חשוב לדעת על מחיקת BDI שלילי?

   • דירוג אשראי שלילי הוא מונח שאפשר להבין אותו אבל לא רבים יודעים מה הוא אומר ואיך זה נוגע להם וזאת בעיה. הם ייתקלו בו שוב בפעם הבאה שירצו לכסות מינוס אבל לא יאשרו להם הלוואה בכלל, או בתנאים גרועים בפרט, במקרה הטוב. זה מה שמבטא דירוג שלילי ואם אתם תרצו לקחת אותה בגוף פיננסי אחר שיש לו אפילו פחות בטוחות מבנק זה לא יקרה והמקורות להלוואה שלכם יצטרכו להיות מפוקפקים.
   • למי שמתנהל בצורה סבירה בדרך כלל אין סיבה לדאוג אבל עדיין יש מקום לשיפור, כאשר לא טורחים לצאת ממינוס ולכסות אותו אחת ולתמיד ולצבור חסכונות ונכסים שיכולים לסייע לכם. במקרים כאלה תצטרכו לרדוף כל הזמן אחר תיקון הדירוג השלילי שלכם ולא תוכלו בעצם לבנות על שום תכנית כלכלית שהיא.
   • לא רק אתם יכולים לראות את הדירוג השלילי שלכם. גם מי שמבקש אותו ומשלם על כך יכול לקבל דירוג של כל אזרח ישראלי. זאת סיבה מצוינת נוספת לטפל בזה אחת ולתמיד כדי שלא תצטרכו יותר לדאוג.

   מחיקת רישום שלילי bdi

   חברת ריסטרט מתמחה במחיקת BDI שלילי לאזרחי ישראל על ידי ייעוץ לצעדים הנכונים שכל אחד יכול לנקוט על מנת לצאת מהמצב הזה. בצורה כזאת תוכלו ליהנות מהמעטפת של שירותים פיננסיים שעומדת לרשותכם כדי להתחיל מחדש. כל מה שצריך זה להבין מה אתם צריכים ולהציע לכם את השלבים הבאים שייבנו הכל מחדש.

   מחיקת BDI

   לכל אדם יש דירוג אשראי שמסייע לו לעבוד עם הבנק ועם כל מי שהוא זקוק לשירותים הפיננסיים שלו, כולל חברות אשראי. כשהדירוג שנקרא BDI הוא שלילי רק מחיקת BDI יכולה לסייע לכם לשפר אותו ולקבל תנאים טובים יותר הודות לכך. זה משפיע על כל דבר שאתם עושים, כולל קבלת משכנתא וגם הלוואות או אפילו לשלם פחות ריבית על האוברדרפט שלכם. זה חשוב במיוחד לעצמאים, אבל גם מי שרוצה לדעת שמצבו טוב יותר למקרה שיצטרך כסף בהלוואה בעתיד. חברת ריסטרט עוזרת לכם לשפר את הדירוג הזה על ידי מחיקת סעיפים חשובים שאינם רלוונטיים עוד ובכך לחזק את מצבכם.

   מה חשוב לדעת על מחיקת BDI?

   • מאז הרפורמה בחוק נתוני האשראי שזמינים לכל דורש על אזרחי ישראל, אפשר לעדכן אותם ולהשתמש רק בפריטי מידע מסוימים מבלי לכלול פריטים לא רלוונטיים שפוגעים בדירוג ללא ביסוס. לכן, כל מי שפועל כדי למחוק BDI עושה שימוש כזה בדיוק באותם סעיפים חוקיים על מנת שהדירוג יהיה מבוסס רק עם אותם פריטים שבנק ישראל מאשר להשתמש בהם.
   • דירוג האשראי החדש ייעשה על בסיס ייעוץ של מי שמתמחה בכך ועוזר לכם לבקש את מחיקתו ואת העדכון שלו. זה עוזר לכם לקבוע דירוג אשראי חדש שמסייע לכם לעבוד עם הבנק, לקבל אשראי זול יותר ולקבל משכנתא או הלוואות שיש להן תנאים טובים יותר, כולל ריבית נמוכה יותר שבוודאי חוסכת לכם כסף.
   • כל אחד יכול לקבל את דירוג האשראי שלכם לבדוק אותו, לכן חשוב במיוחד לעדכן אותו לעבוד עליו בכל שנה כדי לא להגיע למצב של דירוג שלילי.

   מחיקת רישום bdi

   חברת ריסטרט עובדת כבר שנים עם לקוחות שיודעים שדירוג האשראי שלהם חשוב, ולכן הם מעדכנים אותו כך שיהיה חיובי והכי טוב שאפשר. החברה מספקת מעטפת שירותים פיננסיים וייעוץ שמותאם לצרכים של כל אחד בהתאם לכך. לכם זה עוזר לשפר את מצבכם ולהתנהל טוב יותר לאחר שתבינו את הצרכים שלכם ואת מצבכם. ותפתחו דף חדש ומבטיח יותר עם הבנק. אחרי בדיקה מעמיקה תוכלו לחסוך אלפי שקלים כתוצאה משיפור האשראי שלכם.

   בניית אתר אינטרנט בניית אתר אינטרנט
   דילוג לתוכן