צאו איתנו לדרך חדשה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  בדיקת BDI

  אחת התפיסות הפיננסיות השגויות שרווחות בימינו היא שכסף הוא קל להשגה דווקא משום שאנחנו מוצפים כל כך הבה הצעות לתת לנו הלוואות ואשראי. אולם, בדיקת BDI פשוטה שכל אחד זכאי לה תגלה לכם שאתם לא תמיד נחשבים ללקוחות טובים לאותם גופים, ולכן במקרה הטוב תקבלו הצעה עם ריבית גבוהה מהממוצע ועם תנאי החזר פחות טובים ממה שחשבתם עליהם כשפניתם. זה קורה משום שדו"ח נתוני האשראי שלכם אינו חיובי או מבטיח במידה נאותה, ולכן אף בנק לא יסכן את עצמו וייתן לכם כסף שעשוי לא לחזור אליו. בדיוק לשם כך חברת ריסטרט פועלת, כדי לעורר מודעות לכך שאפשר לתקן נתוני אשראי שליליים שמפריעים לכם.

  מה חשוב לדעת על בדיקת BDI?

  • בעבר, חברה זו הייתה הזכיינית הכמעט בלעדית לבדיקת מצב האשראי של אזרחי ישראל ולכן נקרא שם הדו"ח בשם זה. היום הוא נקרא דו"ח בדיקת נתוני האשראי והוא מופק ממאגר נתונים שנתי של בנק ישראל גם על ידי החברות שמתמחות בהוצאת דו"ח כזה. למרות שהשם נשאר כזה מתוך הרגל ומשום שכולם מזהים אותו כך הוא עדיין אותו דו"ח מוכר.
  • כל אזרחי ישראל זכאים לבדיקת נתונים אלה בכל שנה ובכל עת שבה הם זקוקים לכך. אתם יכולים לעקוב אחר הפעילות הפיננסית שלכם ולבדוק כיצד רואים אתכם הגופים האלה ולפי זה להבין איפה אתם עומדים מבחינת האיתנות הפיננסית והאמינות שלכם.
  • גם גופים אחרים יכולים להוציא עליכם דו"ח כזה, בדיוק כפי שאתם יכולים לבדוק את נתוני האשראי של אנשים אחרים וזאת הבעיה שגורמת לכם לפעמים עיכובים בקבלת אשראי או הלוואה. זה הדו"ח המפורסם שמונח לנגד עיניהם כאשר הם בוחנים את יכולת ההחזר שלכם ולפי זה הם קובעים את הריבית ואת מספר ההחזרים, כדי להבטיח את עצמם על כך.

  בדיקת דירוג BDI בשביל להתניע מחדש

  חברת ריסטרט פועלת על מנת ליידע אתכם לבקשתכם על מצבכם והאפשרויות שעומדות בפניכם כדי למחוק נתוני אשראי שליליים. בזאת, אתם יכולים לאתחל את הדו"ח שלכם ולשפר בהרבה את האפשרויות שלכם להתנהל פיננסית ולקבל עזרה רלוונטית בתחום זה.

  בדיקה BDI

  הלכתם לבנק במטרה לקבל הלוואה והתשובה שקיבלתם הפתיעה אתכם? אמרו לכם "לא"? או שאולי הציעו לכם הלוואה בתנאים נוראיים שכוללים ריבית מאוד גבוהה? אם כך, ברור שאתם צריכים להבין למה זה קרה. כאשר בודקים את הדברים לעומק ולא פעם מגלים שהבעיה היא BDI שלילי, כלומר, רישום שלילי בכרטיס האשראי. תוהים האם זה רלוונטי גם אליכם ומה ניתן לעשות בנידון? חשוב להבין שהכול מתחיל מביצוע bdi בדיקה. בהחלט יכול להיות שתגלו שזו הבעיה ושזה מה שגורם לבנק להציע לכם הצעות מאוד לא אטרקטיביות. אם תהיתם כיצד תוכלו לבצע את הבדיקה במהירות, פנו עוד היום אל חברת ריסטרט, כי חבל על כל יום שעובר.

  המשמעות של bdi בדיקה

  כאשר מדברים על bdi בדיקה למעשה מדברים על בדיקה שחברה מקצועית תוכל לבצע עבורכם. היא תעשה זאת על ידי קבלת דוות מפורטים ובעיקר על ידי הניתוח של אותם הדוחות. אנשים לא תמיד מודעים לכך, אבל האמת היא, שבישראל של ימינו יש הרבה פעולות, וחלקן אפילו מאוד פשוטות, כדי לשנות ולשפר את דירוג האשראי. לכן, אם גם אתם יכולים לבצע בדיקה כזאת וכך לשפר את המצב שלכם ואף לחסוך בעתיד לא מעט כסף, למה שלא תעשו זאת? בדיקה כזאת, שהיום גם יכולה להתבצע במהירות שיא, יכולה להיות משמעותית ביותר עבור המשך החיים הפיננסיים שלכם. לכן כדאי לקחת זאת בחשבון, כי זה לא במקרה שקיימות היום מספר חברות מובילות בתחום הזה שיכולות לסייע לכם.

  הכירו את הטובים ביותר לבדיקות BDI – חברת ריסטרט

  רוצים לבצע bdi בדיקה? חשוב לכם שהכול יקרה כמה שיותר מהיר ותוך שמירה על הפרטיות שלכם? רוצים לקבל ייעוץ שכולל גם את הצד המשפטי של הדברים? עם חברת ריסטרט אתם במקום הנכון. החברה וותיקה, מקצועית ועושה הכול כדי לעזור ללקוחות שלה לפתוח דף חדש. לכן, גם אם יתברר שאכן יש לכם דירוג אשראי לא טוב, כאן יעזרו לכם לשפר את המצב. לפרטים נוספים צרו קשר במספר: 050-584-0719, כי גם לכם מגיע ליהנות מחיים כלכליים רגועים ויציבים יותר.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  צאו איתנו לדרך חדשה

  אנו מברכים אתכם על קבלת ההחלטה לפנות לריסטרט לקבלת הלוואה ויעוץ! לפניכם מספר שאלות מקיפות לניתוח העבר האשראי, בתשובותיכם תעזרו לנו לבחון את האפשרות לתיקון ה BDI ולקבלת זכאות להלוואה   האם סורבת לקבלת הלוואה?

   האם יש ברשותך חסכונות פנסיונים?
   (ק.פנסיה\גמל\השתלמות)

   האם קיימים חובות\עיקולים פעילים?

   האם נפתחו לך תיקים בהוצל"פ\הגבלה בבנק\
   עברת הליך פש"ר ב 3 שנים האחרונות?

   האם יש ברשותך כרטיס אשראי עם מסגרת?

   האם יש בבעלותך נכס שרשום על שמך?

   האם סורבת לקבלת משכנתא בשנה האחרונה?

   לצירוף דוח נתונים

   אנחנו צעד אחד קדימה בדרך להפוך את חיווי האשראי לחיובי!
   יועץ אשראי מטעם חברת ריסטרט יחזור אליכם לשיחת יעוץ
   ללא עלות ויעבור איתכם על התשובות שמסרתם לנו ויתן לכם
   מענה כיצד נוכל לפעול על מנת להיפרד
   מהעבר השלילי - אחת ולתמיד!"

   ריסטרט נושאת את חותם האמינות של D&B
   ותמשיך להוביל את השוק באיתנות פיננסית

   שאלתם? ענינו!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני אשראי?

   המונח ‘בדיקת BDI’ מטעה ומבלבל משום שניתן לחשוב שיש לך בעיה ב- BDI, למרות שהמצב אינו כזה כלל וכלל!

   למעשה, במקום לשאול "איך לבדוק BDI" היה צריך לשאול "איך לבדוק את נתוני האשראי שלי". הסיבה לבלבול נעוצה בעבר. במשך שנים רבות אספה BDI נתוני אשראי של אנשים פרטיים.

   באפריל 2019, שינה בנק ישראל את חוקי המשחק עם כניסתו לתוקף של חוק נתוני אשראי חדש.

   ניתן לקרוא עוד בבלוג שלנו.

   מהו דו"ח ריכוז הנתונים - ולמה הוא כל כך חשוב?

   דוח ריכוז נתונים או דוח אשראי צרכני הינו “גיליון התנהגות פיננסי” הכולל בתוכו מידע מפורט מהעבר אשר מסתמך על הנתונים הנאגרים במערכת נתוני האשראי של בנק ישראל במסגרת החוק החדש.

   בעבר, המידע לא היה נגיש לאנשים פרטיים, אך היום אין זה המצב. זכות של כל אדם להנפיק דוח אחד בשנה קלנדרית (מ – 1 בינואר) ללא עלות ולבדוק את הנתונים שדווחו לגביו.

   דו"ח ריכוז נתונים מציג את המידע אשר נאסף ממקורות המידע השונים ומשתנה בהתאם למאפייני פעילות האישית של כל אזרח.

   ניתן להנפיק את הדו"ח מהאזור האישי באתר של בנק ישראל ולהעביר אלינו למייל  info@r-str.co.il

   לצורך שיחת סקירה ובדיקת זכאות כדי שנדע – אם גם אתם זכאים למחיקה של נתונים שליליים!

   ניתן לקרוא עוד על דו"ח ריכוז הנתונים בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מהו חוק נתוני האשראי החדש?

   חוק נתוני האשראי החדש של בנק ישראל נכנס לתוקפו ב – 12.4.2019 ובעצם הגדיר מחדש את האופן בו נאסף המידע הפיננסי לגבי כל אזרח במדינת ישראל.

   המטרה העיקרית של חוק היא להגדיל את התחרות בין הבנקים ע"י כך שבנוסף למידע השלילי כעת גם יאסף מידע חיובי שיתן תמונת מצב יותר מקיפה אודות מבקש האשראי ויעודד מוסר תשלומים חיובי.

   למד\י עוד אודות השינוי בחוק נתוני אשראי בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מה הן הזכויות שלי כלקוח?
   1. קבלת דו"ח ריכוז נתונים אחת לשנה קלנדרית ללא עלות
   2. זכאות להגבלת מסירה של נתוני אשראי – כל אזרח זכאי להחליט עם אילו גופים ברצונו לחלוק את נתוני האשראי שלו.
   3. זכאות להפסקת איסוף נתוני אשראי – זכותו של כל אזרח לבקש להפסיק לאסוף עליו נתוני אשראי לצמיתות בהתאם לתקנות החדשות שבחוק.

   ** קיים סיכון ממשי לגרימת נזק בלתי הפיך בנקיטת פעולות ואנו ממליצים בחום להתייעץ עם בעל מקצוע לפני שמתחילים בתהליך!

   ניתן לקרוא עוד אודות הזכויות שלי כלקוח באתר הרשמי של בנק ישראל.

   מהו חיווי אשראי?

   חיווי אשראי הוא המלצה ברמת הכן\לא (נקרא גם Go\no Go).

   כאשר אתם פונים לגוף פיננסי בבקשה לאשראי, מה שיקרה באופן אוטומטי הוא שתתבצע פניה ללשכת האשראי לצורך משיכת נתוני האשראי שלכם.

   קיימים מספר נתונים מובהקים המעידים על אי עמידה בפרעון תשלומים אשר מובילים לחיווי אשראי שלילי, חלקם ניתנים לטיפול מיידי אך בחלק מהמקרים נאלץ להמתין 3 שנים ממועד הסגירה עד שהחיווי עצמו יהפוך להיות חיובי.

   קרא\י עוד על חיווי אשראי בבלוג הפיננסי של ריסטרט.

   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?

   בין אם אתם מעוניינים בהלוואה, כרטיס אשראי, מימון לרכב או במשכנתא – לחיווי אשראי חיובי יש משקל חשוב ובלתי נפרד מהשלמת התהליך, הגוף הפיננסי שאליו אתם פונים אינו מכיר אתכם ומסתמך בעיקר על ההמלצה של לשכת האשראי האם אתם נחשבים לווים בטוחים.

   מה זה דירוג אשראי?

   דירוג אשראי הוא ציון בין 0 ל-1,000 הניתן לכל אזרח במדינת ישראל המעיד על היקף האשראי המגיע לו,בדירוג נלקחת בחשבון ההסטוריה הפיננסית, האובליגו (סך ההתחייבויות) ובהכרח האופן בו הוא מתנהל היום מבחינת ניצול מסגרת והתנהלות ביחס לשאר האוכלוסיה.

   דירוג האשראי משפיע באופן ישיר על התנאים וגובה הריבית אותה נאלץ לשלם וכמו כן ואת יכולת המיקוח שלנו מול הגופים הפיננסים.

   חברת ריסטרט - מי אנחנו?

   חברת ריסטרט קמה ונוסדה כדי לתת מענה לכל מי שמצא עצמו נתקל בסירוב מול הגופים הפיננסים הנותנת פתח לצאת לדרך חדשה ומספקת פתרונות אשראי יעילים ואפקטיביים בהתאם לחוק נתוני האשראי החדש של בנק ישראל.

   חברתנו מספקת שירותים פיננסים מקיפים בהתאם לצרכים של הלקוח בעזרת שורה של יועצים פיננסים המתמחים בתחום האשראי, תוך מתן דגש על שירותיות,שקיפות ומקצועיות לכל אורך התהליך.

   את חברתנו מלווה בשיתוף פעולה מלא משרד עו"ד המתמחה בתחום חדלות הפירעון והוצאה לפועל. כל זאת על מנת לאפשר קבלת מעטפת מלאה ללקוחות שלנו כדי שבסוף התהליך באמת תוכלו להגיד בלב שלב – זמן לצאת לדרך חדשה!

   איך אתם עושים את זה?

   החל מכניסתו של חוק נתוני האשראי החדש והשינוי בתקנות – שמטרתן להקל על האזרחים במדינה, מוערך כי מעל 65% מהאוכלוסיה יכולים לשפר את דירוג האשראי ולהפוך את חיווי האשראי לירוק – חיובי.

   ניתן לתקן מידע בעקבות דיווח שגוי שאינו תואם את החוק החדש או בגלל שהנתונים לא עדכניים ו\או חמורים מספיק.

   הכל מתחיל בבדיקת זכאות קצרה ללא עלות. מכאן השאירו את העבודה הקשה לצוות היועצים שיקשיב וידע לאתר את המקומות בהם ניתן לשפר את דירוג האשראי ולאפשר לכם התחלה מחדש!

   כמה זה עולה לי?

   השירות נקבע בהתאם למורכבות התיק ומסתמך בעיקר על דו"ח ריכוז הנתונים העדכני שלכם ב-3 שנים האחרונות.

   בדיוק בגלל זה הבדיקה שלנו היא חינמית לחלוטין – ללא עלות וללא התחייבות.

   בתום הבדיקה, במעמד שיחת היעוץ תינתן הצעת מחיר מדויקת ללקוח, במידה ואנחנו באמת יכולים להתחייב לנקות את המידע השלילי.

   חשוב לציין כי התשלום מתבצע אך ורק כנגד הצלחה!

   האם אני יכול לפנות לבנק ישראל בעצמי?

   התשובה לשאלה היא כן, בדיוק כמו שאדם פרטי יכול לייצג את עצמו לבדו בבית משפט – כך כל אדם יכול לפנות בעצמו לתיקון המידע דרך מערכת נתוני אשראי.

   כמו כן, נשמח לייעץ לכם בכל דרך טרם החלטתכם לפנות בעצמכם למאגר הממשלתי של בנק ישראל.

   חברתנו מוכרת בבנק ישראל ומחזיקה ברשיון רשמי כמיופי כח בתמורה ובעלת נסיון רב בתחום האשראי והפיננסים.

   אנו מזמינים אתכם להתרשם מהתוצאות שלנו בעצמכם.

   נשמח שתבחרו בנו לעמוד לשירותכם וללוות אתכם לאורך כל הדרך עד קבלת התוצאות הרצויות כדי שגם אתם תוכלו להצטרף אל מאות לקוחותינו אשר פתחו דף נקי וחדש אל מול הגופים הפיננסים!

   בדיקת BDI און ליין

   בשנים האחרונות בנק ישראל עושה הכל כדי שאזרחי המדינה ימצאו את עצמם במצב פיננסי הרבה יותר טוב מאשר מה שקורה אצלם כדי שיוכלו להתנהל נכון. בדיקת BDI און ליין היא אחת הבדיקות שיכולות להיעשות על ידי אזרחים לבד, או באמצעות חברות שעוזרות להם בכך כדי לשפר את נתוני האשראי שלהם. בדרך זו, מקבלים דו"ח ריכוז נתוני האשראי ויודעים אם צרי לתקן דו"ח שלילי שמונע מכם עזרה פיננסית מהבנקים או כל גוף אחר שאתם פונים אליו. חברת ריסטרט עוזרת לכם להפיק דו"חות כאלה ולתקן אותם לטווח הארוך, במחשבה שתוכלו להתחיל מחדש ולשפר את תנאיכם.

   מה חשוב לדעת על בדיקת BDI און ליין?

   • בדיקה זו נקראת כך משום שבעבר חברת דאן אנד ברדסטריט הייתה כמעט היחידה שיכלה לעשות זאת על פי רישיון ממשלתי. בכך היא החזיקה בידיה נתונים רבים על מצבם הפיננסי של אזרחים ומסרה אותם לאזרחים חינם פעם בשנה לפי בקשה, ובתשלום לאזרחים אחרים שרצו לדעת על מצבם של אנשים אחרים. זה התאפשר כדי לדעת אם לעשות אתם עסקים, למשל. גם הבנקים נעזרו בזה על מנת לדעת אם לתת אשראי או הלוואות שונות.
   • מאז שיש חוק מתוקן שלפיו רק בנק ישראל מחזיק את ריכוז נתוני האשראי של אזרחי ישראל, אנחנו יכולים להוציא דו"ח כזה, אולם בניכוי כמה נתונים לא רלוונטיים גם באמצעות חברות שונות. באותה הזדמנות שבה מוציאים דו"ח כזה, יודעים לייעץ לכם גם כיצד לתקן אותם ולבקש למחוק את הנתונים השליליים שאינם מועילים לכם. זה ניתן לתיקון ולאתחול אצל כל אזרח.
   • אתחול המצב הפיננסי שלכם מועיל לכם במשא ומתן עם כל מי שאתם רוצים לפנות אליו על מנת לקבל הלוואה או משכנתא או אשראי טוב כדי לעשות עסקים, ועוד. זאת הסיבה שבגללה חשוב לכם להישאר מעודכנים כל הזמן.

   בדיקת דירוג BDI

   חברת ריסטרט עוזרת לכם בהפקת דו"ח ריכוז נתוני האשראי שלכם ומייעצת לכם כיצד לתקן את הדו"ח השלילי, אם זה מה שיוצא בדו"ח. כך תוכלו להתחיל מחדש את ההתנהלות הפיננסית שלכם ולחסוך הרבה כסף.

   בניית אתר אינטרנט בניית אתר אינטרנט
   דילוג לתוכן